preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Login
Korisni linkovi

UPISI U SREDNJU ŠKOLU


Projekt: "Čitamo mi, u obitelji svi"


E-lektira


Ministarstvo znanosti,
obrazovanja i športa


Agencija za odgoj
i obrazovanje


Sustav za upravljanje standardiziranim
skupinama podataka

Portal za škole
MOJA ŠKOLA - EKO-ŠKOLA


Muzej grada Rijeke
Priloženi dokumenti:
CCF23052016 00000.jpg

Oglasna ploča
Anketa
Što biste željeli više vidjeti na našim stranicama?



Korisni linkovi
Dnevni tisak
Školski linkovi
CARNet
CARNet novosti
24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Pošaljite nam e-mail

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2012.

Ukupno: 229039
Danas: 35
Mali ekolozi
Video uradci ekologa
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Grad Čabar

Učenički radovi

Jan Kocet i Matej Košmrl: TrashGO - 2. mjesto na državnom Infokupu 2017.

6. razred PŠ Gerovo - Trening životnih vještina (Križaljke)

Priloženi dokumenti:
TrashGO.exe
TZV krizaljke2018.pdf

Novosti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Matematički turnir- polufinale
Autor: SANJA JANEŠ, 21. 3. 2017.

MATEMATIČKI TURNIR U FINALE IDU SLJEDEĆE EKIPE:

Kategorija MIKRO (5. i 6. razred) - MEDVJEDI i VUKOVI

Kategorija MEGA (7. i 8. razred) - PAPIGA i BOK

​ČESTITAMO!


MATEMATIČKI TURNIR – POLUFINALE 20. 3. 2017.

REZULTATI

Kategorija MIKRO (5. i 6. razred)

  1. MEDVJEDI......94 BODA

Andrija Janeš

Jan Kocet

Nikolina Lautar

Petar Ule

  1. VUKOVI .........82 BODA

Marija Dorić

Ana Janeš

David Kovač

Patrik Kovač

  1. RIS .................56 BODOVA

Emili Ikasović

Tina Lipovac

Marina Šoštarić

Dario Turk

 

 

Kategorija MEGA (7. i 8. razred)

 

  1. PAPIGA ...............110 BODOVA

Jan Tonchia

Isabela Turk

Patricija Urbanc

Marko Žagar

  1. BOK .....................34 BODA

Martin Arh

Alan Lautar

Andro Malnar

Matej Malnar

  1. PILE OD ZECA ......16 BODOVA

Emili Lipovac

Simon Malnar

Ivan Pajnić

Nikola Urh





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju