preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Login
Korisni linkovi

UPISI U SREDNJU ŠKOLU


Projekt: "Čitamo mi, u obitelji svi"


E-lektira


Ministarstvo znanosti,
obrazovanja i športa


Agencija za odgoj
i obrazovanje


Sustav za upravljanje standardiziranim
skupinama podataka

Portal za škole
MOJA ŠKOLA - EKO-ŠKOLA


Muzej grada Rijeke
Priloženi dokumenti:
CCF23052016 00000.jpg

Oglasna ploča
Anketa
Što biste željeli više vidjeti na našim stranicama?



Korisni linkovi
Dnevni tisak
Školski linkovi
CARNet
CARNet novosti
24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

Pošaljite nam e-mail

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2012.

Ukupno: 218853
Danas: 55
Mali ekolozi
Video uradci ekologa
Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Grad Čabar

Učenički radovi

Jan Kocet i Matej Košmrl: TrashGO - 2. mjesto na državnom Infokupu 2017.

6. razred PŠ Gerovo - Trening životnih vještina (Križaljke)

Priloženi dokumenti:
TrashGO.exe
TZV krizaljke2018.pdf

Novosti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan broja Pi obilježen održavanjem polufinala Matematičkog turnira- upoznajte finaliste
Autor: SANJA JANEŠ, 14. 3. 2018.

U finale ulaze:

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar

ČESTITAMO!!!


Rezultati polufinala.

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf
  1. CASHERI – 20
  • Goran Ožbolt, Daniel Naglić, Ana Štanfelj, Patrik Kovač

 

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar
  1. PRASCI – 18
  • Petar Ule, Nikolina Malnar, Ivan Pajnić, Matej Košmrl




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju