Naši učenici članovi su brojnih udruženja i klubova. U nastavku vam donosimo pregled njihovih aktivnosti i uspjeha.

• 1. nagrada na "Porečki tirando con pizzicato 2015.", Poreč

Jakov Malnar

• 2. nagrada na 8. međunarodnom natjecanju mladih pijanista "Zlatko Grdošević" Zagreb

SANJKAŠKI KUP GORSKOG KOTARA

Ovogodišnji sanjkaški kup Gorskog kotara bio je sastavljen od devet natjecanja. Natjecatelji su osvajali medalje u deset dobnih kategorija. Najuspješnija natjecateljica sanjkaškog kupa je učenica Patricija Urbanc (OŠ Čabar, Područna škola Gerovo) koja je pobijedila na svim održanim natjecanjima i osvojila maksimalni broj bodova. Ovo je druga ukupna pobjeda Patricije u tom natjecanju kojem je ovo treće izdanje.

ŠKOLA NOGOMETA "GORSKI KOTAR"

Nogometaši, učenici naše škole: Mihael Malnar, Dario Kovač, Manuel Šebenik igrali su na međunarodnom turniru u Cazinu (BIH) za Školu nogometa "Gorski kotar" i s ostalim nogometašima osvojili 2. mjesto na turniru.

Na nogometnom turniru u Crikvenici osvojili su 1. mjesto u sastavu sljedećih naših učenika: Mihael Malnar, Dario Kovač, Manuel Šebanik i Dorian Turk, s ostalim igračima iz Škole nogometa "Gorski kotar".

KARATISTI KLUBA "DELTA"

U ožujku 2015. godine u Delnicama održano je posljednje kolo Županijske karate lige na kojoj su karatisti grada Čabra ponovno postigli zadivljujući uspjeh osvojivši 18 medalji u katama i borbama. Nikola Urh osvojio je brončanu medalju u katama i srebrnu u borbama, Marina Fonio zlatnu u katama i brončanu u borbama, Emili Lipovac brončanu u katama i srebrnu u borbama, Marko Žagar (Čabar) zlato u katama i broncu u borbama, Matej Košmrl broncu u katama i borbama, Nikol Petelin zlato u katama, Matija Žagar broncu u katama, Petra Ramljak i Petra Žagar dobile su učesničke medalje za kate i borbe, a Marko Žagar (Prezid) učesničku za borbe. Među 18 klubova koji su sudjelovali, Karate klub „Delta“ proglašen je najboljim klubom i ukupnim pobjednikom je Županijske lige.

Uspjeh koji su naši karatisti postigli rezultat je višegodišnjeg rada s djecom koje Udruga mladih „Motus“ provodi u suradnji s KK „Delta“ iz Rijeke i OŠ „Petar Zrinski“ Čabar. Treninzi se od rujna 2014. održavaju dva puta tjedno, a vodi ih profesionalini trener Neven Petrović.

VATROGASCI DVD PREZID

Prošle su godine djevojčice DVD Prezida na županijskom susretu vatrogasne mladeži osvojile 3. mjesto i plasirale se na državno natjecanje. Ekipu su sačinjavale naše učenice: Klara Leskovar, Antonella Ožbolt, Lea Wolf, Patricija Štimec s učenicama iz srednje škole.

LUKOSTRELIČARI 3D PREZID

Na natjecanju FITA 2x18 m u Rijeci 30.3.2014., PH za djecu do 14 godina naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

•  Nikol Petelin osvojila je 1. mjesto u kategoriji djevojčica do 14 godina - Goli luk
  • Nik Andlar osvojio je 2. mjesto u kategoriji dječaka do 14 godina - Složeni luk.

Na natjecanju FIELD 12+12 3D CROATIA PREZID u Tršću, 26.7.2014. naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

GOLI LUK - djevojčice do 14 godina

1. mjesto - Nikol Petelin
  2. mjesto - Nives Štimac
  3. mjesto - Doris Petelin

LUKOVI BEZ NIŠANA - djeca do 12 godina

1. mjesto - Petar Malnar

Na natjecanju 3D PRVENSTVO HRVATSKE I JADRANSKI 3D POKAL, 30.8.2014. naši učenici postigli su sljedeće rezultate: